Страйкбол в Голосеево

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Страйкбол в Голосеево » Советом и делом. » Шукаю, де взяти авто на прокат


Шукаю, де взяти авто на прокат

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Де взяти авто на прокат у Києві, щоб по його вигляду не будо видно, що він орендований? Мій сумний досвід прокату свідчить саме про те, адже два рази мені попадалися обдерті, старі авто, які точно не коштували тих грошей, що я за них заплатив.

0

2

Справді, в прокатах автомобілі бувають на стільки вбиті, що за їх кермо навіть не хочеться сідати. А коли в ньому їдеш, то все кругом бряжчить та стукає) Тому раджу вам ось цей прокат Києва https://rentdrive.ua . У них гарний автопарк, усі авто постійно проходять перевірку. Крім того, можна поїхати в офіс на вулиці Богатирській та подивитися, як насправді виглядає той автомобіль, який би ви хотіли орендувати.

0

3

Думаю, що справді краще їхати та дивитися автомобіль, а не обирати в інтернеті. Адже ті фото, що вони виставляють, можливо були зроблені багато років тому, коли ще авто дійсно було у гарному вигляді.

0


Вы здесь » Страйкбол в Голосеево » Советом и делом. » Шукаю, де взяти авто на прокат